Kancelaria Adwokacka Patrycja Pietryka Wołów Wrocław Reprezentacja przed Sądem Organami ścigania

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu zawodowego zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, nr wpisu 2128. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu  spraw: rodzinnych, cywilnych, karnych, administracyjnych, gospodarczych, a także z zakresu prawa pracy.

W swojej pracy zawodowej jestem nastawiona na indywidualne podejście do sprawy. Uważam, że dzięki zaangażowaniu, rzetelności, gruntownej analizie sprawy i dobrej współpracy z Klientem, opartej za zaufaniu i lojalności w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej i zawiłej sytuacji można znaleźć właściwe rozwiązanie. Jestem osobą elastyczną, mimo iż posiadam biura we Wrocławiu i w Wołowie, nie ograniczam się tylko do działania w tym miastach. Jako osoba mobilna i zdeterminowana mogę podjąć się działań w różnych częściach kraju.

Wsparcie, które świadczy kancelaria adwokacka z biurami we Wrocławiu i Wołowie, skierowane jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i klientów prywatnych, indywidualnych. Pomoc obejmuje zarówno reprezentację przed sądem, jak i sprawy związane z egzekucją należności. Prawo skarbowe oraz administracyjne to główne aspekty działań kancelarii, możliwe jest również opiniowanie umów oraz świadczenie wsparcia w zakresie ustalania alimentów czy władzy rodzicielskiej.   Dopiero pełna i wszechstronna wiedza o wszelkich okolicznościach danej sprawy, umożliwia prawnikowi podjęcie najtrafniejszej strategii działania. Jesteśmy elastyczni, nie ograniczamy się do działania na terenie Dolnego Śląska. Jako osoby mobilne i zdeterminowane, możemy podejmować się działań w różnych częściach kraju. Razem z Klientem przygotowujemy strategię działania. Klient od początku zlecenia sprawy, jest na bieżąco informowany o toku postępowania – pozostajemy z nim w stałym kontakcie co najmniej telefonicznym i mailowym.

Prowadzenie spraw jest dla nas wyzwaniem, a ich wygranie i zadowolenie Klienta największym sukcesem. Założeniem Kancelarii jest ciągłe kształcenie się, poszerzanie zdobytej wiedzy oraz rozwijanie nowych umiejętności.