Prowadzenie nawet najmniejszej firmy obliguje przedsiębiorcę do sprawnego poruszania się po przepisach prawnych, w ramach których prowadzona jest dana działalność gospodarcza. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientom biznesowym, Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.

Klientom korporacyjnym oferujemy nie tylko zastępstwo w różnego rodzaju postępowaniach sądowych (w Sądzie Gospodarczym, Sądzie Pracy, Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym, Naczelnym Sądzie Administracyjnym, itp.), ale również reprezentację przed organami egzekucyjnymi, przed wszelkimi urzędami i instytucjami, a także bieżącą obsługę prawną: przygotowywanie i sporządzanie wszelkiego rodzaju dokumentów, w tym analizę/sporządzanie umów, wezwań do zapłaty, pozwów, wniosków, środków zaskarżenia, tworzenie statusów, regulaminów, uchwał, udzielanie opinii prawnych, pomoc przy wcielaniu w życie konkretnych rozwiązań, pomoc przy interpretacji przepisów prawa, udział w negocjacjach, mediacjach oraz przedsądowe rozwiązywanie sporów z kontrahentami.

Kancelaria oferuje także pomoc przy zakładaniu spółek z o.o., na każdym etapie postępowania, wsparcie w procesie zakładania spółek metodą online, bieżącą obsługę spółek już istniejących oraz kompleksową obsługą prawną w procesie ich likwidacji.

Zależy nam, aby świadczone usługi były dostosowane do potrzeb Klientów. Podpowiadamy optymalny model współpracy ze względu na profil prowadzonej działalności. Od początku ustalamy z Klientem jasne warunki działania w oparciu o system godzinowy, zadaniowy lub ryczałtowy. Cennik ustalany jest indywidualnie, po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta i rozeznaniu się z nakładami pracy.

Na spotkanie można umówić się w lokalu Kancelarii, w firmie Klienta lub w innym, wspólnie ustalonym miejscu. Można również skorzystać z jednorazowej porady prawnej, wybierając którąś z form zdalnych – telefonicznie lub za pośrednictwem innych narzędzi online (e-mail, Skype, Zoom, Whatsapp, Messenger lub czat dostępny na stronie Kancelarii).

Kancelaria współpracuje z innymi prawnikami. notariuszami, biurami rachunkowymi, rzeczoznawcami oraz innymi ekspertami różnych specjalności.

Świadczymy usługi prawne głównie na terenie Wrocławia i Wołowa.

Celem uzyskania więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu z Kancelarią.

Adwokat Patrycja Pietryka

 

 

Wyślij swoje pytanie

Imię lub nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Jaki temat Cię interesuje?

Treść wiadomości (wymagane)