Udzielanie pomocy prawnej oraz reprezentacja klienta przed sądem i innymi jednostkami publicznymi to misja, jaką powinien realizować każdy, rzetelnie wykonujący swoją pracę adwokat (Brzeg Dolny). Podejście do klienta w sposób indywidualny, empatyczny i z zachowaniem wszelkich norm etyki prawniczej to klucz do zdobycia obopólnej satysfakcji. 

Wychodzę z założenia, że gruntowna analiza sprawy, której fundamentalną częścią są korzyści i satysfakcja klienta, zawsze pozwala znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Dlatego Kancelaria prawna Brzeg Dolny Adwokat Patrycja Pietryka zawsze stawia działalność na rzecz obrony praw człowieka na piedestale.

Adwokat Brzeg Dolny Patrycja Pietryka – o mnie

Jako absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii, od lat znajduję się na liście adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawniczych, pozwoliło mi zbudować profesjonalny schemat działań, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i znaleźć korzystne rozwiązanie nawet w bardzo skomplikowanych sytuacjach. Aby dotrzeć do sedna sprawy, zawsze przyjmuję postawę opartą na zaufaniu w stosunku do klienta. Jako osoba mobilna i zdeterminowana, podejmuje się współpracy z klientami w różnych częściach kraju.

Kancelaria prawna Brzeg Dolny – świadczone usługi

Kancelaria prawna Brzeg Dolny Adwokat Patrycja Pietryka realizuje świadczenia z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi oferowane przez moją kancelarię skierowane są zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Udzielam porad i opinii prawnych, sporządzam pisma procesowe, reprezentuje klienta przed urzędami, sądami i organami egzekucyjnymi, a także prowadzę mediacje i negocjacje przedsądowe. Pełen przekrój usług sprawia, że każdy klient decydujący się na współpracę, otrzymuje gwarancję rzetelnej i w pełni profesjonalnej pomocy. 

Rzetelny prawnik Brzeg Dolny – gwarancja profesjonalizmu

W swoich działaniach zawsze kieruję się dobrem klienta i etyką prawniczą. Dlatego też zgodnie z art. 6 ustawy o adwokaturze, wszystko, o czym rozmawiam z klientami, pozostaje między nami. Tajemnica zawodowa jest dla mnie jednym z najważniejszych priorytetów i wiem, że dzięki temu wykonuję swój zawód zgodnie z prawem i własnym sumieniem. Zdaję sobie sprawę, że sprawy sądowe są dla klientów trudnym, stresującym i wyczerpującym doświadczeniem. Zawsze jednak staram się przedstawiać Klientom takie rozwiązania prawne, które jak najszybciej i najskuteczniej doprowadzą do satysfakcjonującego rozwiązania problemów prawnych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Kancelaria prawna Brzeg Dolny Patrycja Pietryka zawsze stoi po stronie klienta i z otwartością podchodzi do spraw związanych z poszczególnymi gałęziami prawa.