Sprawy rozwodowe są jednymi z trudniejszych dla naszych klientów. Wiąże się to z dużym stężeniem emocji oraz stresu, jakie przeżywają małżeństwa biorące udział w tego rodzaju sprawach. Do tego dochodzi kwestia udowodnienia wyłącznej winy, ale także ustalenie władzy rodzicielskiej czy wysokości alimentów. Dlatego nasza kancelaria świadczy profesjonalne usługi w sprawach rozwodowych dla klientów z Brzegu Dolnego. Naszym celem bowiem jest to, aby cały proces przeszedł sprawnie oraz, aby osoba, która się do nas zgłosiła, poradziła sobie emocjonalnie oraz psychicznie.

Adwokat od rozwodów, rozwody Brzeg Dolny

W przypadku sprawy rozwodowej dobrze jest skorzystać z pomocy pełnomocnika. Podpowiemy, jak najlepiej zabezpieczyć swoje interesy oraz jaką strategię działania najlepiej przyjąć. Chcemy również, aby proces rozwodowy w Brzegu Dolnym przebiegł jak najszybciej. Ponadto doradzamy  klientom, w jaki sposób powinni zwracać się do sądu, zachowywać się na sali rozpraw czy przygotować się do przesłuchania, które jest nieodłącznym elementem każdej sprawy rozwodowej. Nasi pełnomocnicy pomogą również w przygotowaniu pytań do świadków oraz ich przesłuchaniu. Doradzimy, co zrobić, aby sąd przyznał alimenty i ustalił miejsce przebywania dziecka na czas trwania procesu rozwodowego.

Adwokat od spraw rozwodowych, rozwody Brzeg Dolny

O pomoc do pełnomocnika warto zwrócić się zwłaszcza w przypadku, gdy będzie dowodzona wina rozpadu pożycia stron, a także kiedy wystąpił problem ze zrozumieniem zawiłego i skomplikowanego języka prawnego. Warto o tym pomyśleć również wtedy, kiedy oprócz rozwodu będą rozstrzygane inne sprawy rodzinne. Czasami zdarza się, że jedna ze stron utrudnia kontakty z dzieckiem lub stosuje różne techniki manipulacji czy nieuczciwe taktyki. Problemy rodzą się również w sytuacji, gdy małżonkowie zgromadzili pokaźny majątek lub zaciągnęli kredyty hipoteczne. Nasi prawnicy zrobią wszystko, aby pomóc w takich przypadkach oraz aby klient nie przypłacił sprawy rozwodowej nerwami.

Sprawy rozwodowe, rozwody Brzeg Dolny

Pracownicy prowadzonej przez nas kancelarii służą profesjonalną pomocą na każdym etapie postępowania rozwodowego. Zgromadzone przez naszych pełnomocników wiedza i doświadczenie pozwolą na to, aby rozwód (Brzeg Dolny) zakończył się szybko oraz z korzyścią dla reprezentowanej strony. Koszty wynajęcia prawnika zależą od poziomu skomplikowania sprawy i pism, jakie trzeba przygotować. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu osobistego, mailowego bądź telefonicznego. Do dyspozycji pozostają również formularz zgłoszeniowy oraz różnego rodzaju komunikatory.